DŮLEŽITÉ!! VŠICHNI ČTĚTE - JSME FLOWER-POWER!!


Děěěěkuuuujeeeemeeee!! :D:D


Without name - malá ochutnávka :D

18. ledna 2009 v 16:16 | Power!! |  without name
je to zatim hrozně krátký, ale už sem si to promyslela :D teď je to začátek, takže nuda :D ono se to rozjede :D musíte si počkat ;)
zákaz kopírování, vydávání za svoje a jiné manipulování!!
celý článek!!

1. kapitola
Dívám se na svůj odraz v zrcadle. Trochu silnější, ale ne tlustá, jen řekněme… veliká? Vždycky jsem byla silnější než ostatní holky, ale lidi mi neposmívali do koulí, tlustoprdů… Bude to asi mým obličejem, zlatě blonďaté vlasy zvýrazňují jeho rysy. Z hladké snědé pleti vystupují velké plné rty pod mírným pršáčkem. Tyrkysové oči lemují dlouhé černé řasy. Přesto jsem nikdy nesklidila u kluků velký úspěch. Za to zase může má postava. I když… na to, že je mi teprve čtrnáct, jsem vyvinutější než ostatní holky.
Chňapla jsem hřeben a pročesávala jemné, hebké vlasy. Šlo to hladce. Pravidelnými pohyby jsem si vyčistila zuby, oblékla se, připravila tašku a kadeře upravila do konečné podoby. Se spokojeným výrazem jsem seběhla schody.
"Dneska tě odvezu do školy." Spustila mamka, když jsem vešla do kuchyně.
"Bezva!" zubila jsem se na ni s upřímnou radostí. Pak mi podala mi svačinu. Mnohem lepší jet patnáct minut pohodlným, vyhřátým autem a navíc sedět, než se mačkat v přeplněném autobusu a neustále vyvažovat rovnováhu.
"Hezky se uč." Smála se mamka, když jsem jí dávala pusu na rozloučenou a odcházela vstříc nepříjemným kantorům. Další nudný den. Proč zrovna já, taková dobrodružná povaha stále toužící po vzrušení do všedního života, ho mám tak obyčejný? Proč neexistují čarodějové, skřítci, víly, elfové, jiné světy…?
"Je ti dobře?" optala se s nechápavým výrazem Nancy. Teprve teď mi došlo, že moje myšlenky vyvolaly nasupený výraz. Rychle jsem uvolnila svaly. Obočí se pustila za ruce a každé odešlo svým směrem, ústa se z tvrdé linky roztáhlo do obvyklého gigantického rozměru a víčka se rozevřela.
"Jo, jsem v pohodě." Stejně si mě měřila podezřelým pohledem "Jen jsem přemýšlela."
Vybuchla smíchy: "Ty…ty že jsi přemýšlela? To abych se běžela schovat!" řekla už trochu umírněněji. Našpulila jsem rty s náznakem usměvu.
"Dobrý den," stoupla si před třídu naše třídní Cliffordová "chtěla bych vám někoho představit." Pokynula směrem ke dveřím, které se otevřely a vešla drobná, vyhublá dívka s havraními vlasy. Pleť měla bílou jako sníh, pod tenoulinkou kůží vystouplé lícní kosti. Řasy jako košťata. I když byla na první pohled taková nijaká, při podrobném zkoumání byla něčím zajímavá. Lesklé černé vlasy kontrastovali s bílou kůží, i přes ručičky podobné párátku

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Flower Flower | Web | 18. ledna 2009 v 16:46 | Reagovat

zatim dobrý.. jsem dost zvědavá co se z toho vyklube :D :o)

2 kajik a martik kajik a martik | Web | 18. ledna 2009 v 19:09 | Reagovat

zatim toe moc hezkyy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama