DŮLEŽITÉ!! VŠICHNI ČTĚTE - JSME FLOWER-POWER!!


Děěěěkuuuujeeeemeeee!! :D:D


Smutek? slabé slovo pro to co cítím....

30. ledna 2009 v 19:06 | Flower |  Flower- diary
Může člověk žít bez své druhé poloviny, bez toho pro co žil a co mu dělalo každý den lepším? ne? tak už jsem zřejmě mrtvá... jsem tělo z kterého se vytratila duše... řekne mi někdo co jí chybělo? kde za mně našla náhradu? znamenal jsi pro mně vše a teď jsi zmizel, šance, že se vrátíš je mizivá a já nevím do jaké míry se na to mám ještě spoléhat... mám stále ještě snít, že se mi vrátíš? po tak dlouhé době? nebo mám dál prolévat slzy, které mi tě stejně nevrátí? všude kam se podívám jsi ty, ležíš vedle mně na pohovce a spokojeně předeš, ale pak náhle se ztratíš... probodlo mi to srdce jako blesk z čistého nebe a návaly bezmoci se valí v neuprosných vlnách, kdy se to zlepší? I love you....
For my Čertík

více v celém článku.....

Včera ta depka byla nejhorší, šla jsem domů od aoutobusový zastávky a poslouchala na plný pecky, hrála mi rychlá písnička a já jsem volala čerta, bylo mi jedno kdo mě uslyší.... ale on, jak jinak, nikde... Prastila jsem s brankou tak, ze se ta stara kraksa málem rozlítla na kusy a šla ke dveřím.... pozdravila jsem doma a ani si nevyndala sluchátka, i přas silnou hudbu jsem slyšela jak mi moje milovaná sestřička nadává, že mám její náušnice, jak někdo může řešit takovou pitminu v takový chvíli? jsem snad jediná komu chybí a kdo se o to zajímá? šlla jsem po schodech nahoru a ignorovala neustávající nadávky.... koukla jsem na net a pak jsem se rozhlédla po prázdném pokoji... proč? proč jsi mě tu nechal? co ti chybělo? kam jsi šel? presla jsem do loznice, sedla si na zem a oprela hlavu o skrin v mp3 jsem si prohlizela fotky toho černýho dokonalýho a jedinečnýho šmudlínka.... pak jsem si, ač na jednu stranu nedala, pustila tu písničku, před kterou mě lucka varovala a poslouchala plynoucí pravdivá slova z úst Avril, When you´re gone...... poslouchala jsem jí pořád dokola i když jsemvěděla, že stačí přepnout na další píseň a nebude to tak strašný, ale já nechtěla, v tý chvíli jsem si totiž připadala jakoby tam byl se mnou..... ležel v mém náručí a spokojeně předl a já muvyprávěla, bylo jedno co, mohla jsem mu klidně přeříkavat látku ze školy a jemu se to náramně líbílo a stejně jako jindy,když jsem přestala mluvit, tak mi přiložit tu hebounkou pacičku na ústa jakoby mu chyběl můj hlas.... píseň stále zněla a já si říkala, vždyť jsem věděla, že jjednou ten den přijde, ale proč? vím, že se to musela někdy stát, ale proč? třeba se ještě vrátí, ale proč? prostě PROČ!!!!!???? na tu otázku asi nikdy nedostanu odpověď, ale prostě se to jednou vždycky stane, děje se to.... ale proč? toť otázka, jak by řekli NoName čím to je? nikdo neví.... pak jsem tu mp3 konečně vypla a šla se osprchovat, viděla jsem ho tam, jak na mně čeká až už se osprchuju a jakoby tam byl jsem nahlas říkala: neboj, vždyť já už budu.... já to nemam tak jednoduchý jako ty, že se nemeješ.... a když dostříkla voda tam kde sedával, viděla jsem jak uskakuje a vyčítavě na mně hledí a já říkám: promiň, já jsem nechtěla... a on byl tak rád když jsem konečně vylezla a šli jsme spolu dolu k tv.... stejně si to asi nikdo nepřečte, alemně to pomáhá a kdybych nebyla líná psát tak je to 5x tak delší, protože se to ani nedá vyjádřit slovy.... snažím se neztrácet naději a věřit, že se vrátí.... :o* I LOVE HIM!!!!
prosím, vrať se..... :o*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Power!! Power!! | Web | 30. ledna 2009 v 19:29 | Reagovat

nikdo? já jo :) přesně tě chápu... na lyžáku si tu hnusnou písničku a další smutný budem pouštět v jednom kuse a dehydrovat se... a až se vrátíme... kdo ví?? :)

2 kajik kajik | Web | 31. ledna 2009 v 9:36 | Reagovat

já sem sito přečetla týno...ještě neni konec..dycky musíš věřit že se vrátí...třeba sejenom někam zatoulal..to číči dělaj ne?uvidíš vrátí věřim v to...věř taky.

3 bagle - sbéčko :D:D bagle - sbéčko :D:D | Web | 31. ledna 2009 v 17:20 | Reagovat

Hele já sem taky hroznej pesimista, holky mi to furt rikaj, ale ted nemuzes nic jinyho delat nez verit v to ze se vrati! drzim palce!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama